Dzieci Słońca -New Age

utworzone przez | paź 15, 2020 | Rozwój Duchowy

Dzieci New Age urodzone od 2007 roku rodzą się z 13 nicią DNA, co oznacza, że ​​będą miały znacznie większe zdolności niż my kiedykolwiek mieliśmy.


Te dzieci to dusze, które urodziły się tutaj dobrowolnie, aby zostać nowymi przywódcami, którzy będą przewodzić światu od 2050 roku. Do tego czasu Nowy Złoty Wiek będzie zdominowany przez dzieci Indygo, Kryształowe i Tęczowe , które inkarnowały się na Ziemi po II wojnie światowej.


Wiele dzieci Indygo, krystalicznych i tęczowych to kosmiczne dusze z innych galaktyk i systemów gwiezdnych, które brały udział w projekcie stworzenia tej planety w momencie jej narodzin. 

Dusze te były świetnie wyszkolonymi uczonymi którzy pracowali razem z Boskim Źródłem i Prawami Kosmicznego Stworzenia, aby pomóc ustabilizować nie tylko tę planetę.

Faktem jest, że dzięki 13 nici DNA będą miały w pełni aktywne wszystkie 12 czakr, co oznacza, że ​​ich gwiezdne wrota są szeroko otwarte. Oznacza to, że są niezwykle wrażliwe na światło, wibracje dźwięku, częstotliwości, a przede wszystkim na niewidzialny świat, który nie istnieje dla nas ale dla nich. 

To sprawia, że ​​są wysoce uduchowionymi istotami o zdolnościach, o których zapomnieliśmy jak z nich korzystać to czyli teleportacja, kineza, telepatia, zmiany kształtu, ruchy obiektów, słyszenie tego, co się mówi w innych pomieszczeniach, zdolność widzenia z daleka itp..

0 komentarzy