W każdej myśli jest energia

utworzone przez | wrz 3, 2021 | Dusza

Źródło miłości ,Bóg nie zsyła nam choroby czy trudne chwile w życiu jako karę. Pamiętajcie sami to tworzymy poprzez arbitralne rozumienie życia, które coraz bardziej oddala nas od Źródła miłości , a tym samym od naszego uzdrowienia.

My sami jesteśmy „twórcami” szczęścia lub nieszczęścia, naszego myślenia lub działania .

W uzdrowieniu duchowym musimy „stać się dziećmi”, aby otrzymać duchowe dobro uzdrowienia. Ciągłe zamartwianie się złość , nienawiść do innych ludzi , zazdrość nie prowadzą do niczego dobrego , niszczą organizm od środka . Nie tupcie kochani nogami jak wam coś nie wychodzi , usiądźcie w ciszy połączcie się ze źródłem ono wam pomoże jeśli macie czyste intencje , pamiętajcie również nie każdy jest idealny , ale po to mamy swoje lekcje by naprawiać życie .

Nawet światło słoneczne, którego ciepło ciągle do nas promieniuje, nie dotrze do nas , gdy się przed nim chronimy .

Dużo osób ma skłonność do poczucia niższości , popadają w kompleksy na tle innych , zamiast powiedzieć sobie JESTEM JEDYNY W SWOIM RODZAJU .

Przytoczę wam wspaniały cytat „Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”, nawiązuje on do tego , aby nauczyć się akceptować siebie i innych w miłości nawet ze wszystkimi słabościami , niedoskonałościami .Byśmy nauczyli się być światłem i to światło dawali innym , a oni przekazywali je dalej …

Uczenie się akceptowania siebie takimi, jakimi jesteśmy, cierpliwości wobec siebie i własnych słabości, oznacza również bycie bardziej kochającym i otwartym w kontakcie z innymi .Każdy kto nauczył się kochać znalazł spokój wewnętrzny i kroczy fajną drogą pełną wspaniałości , osoby które uczą się kochać są na dobrej drodze do wspaniałego życia .Każdy z nas ma wolną wole i wybór jak chce przeżyć ówczesne wcielenie.

Przez miłość do siebie odnajdziecie miłość w innych, a tym samym szczęśliwe życie .

0 komentarzy