Terapia kwantowa metodą na uleczenie relacji

utworzone przez | lis 6, 2020 | Medycyna kwantowa

Dużo osób jest przekonanych, że mają kłopoty w związkach ponieważ nie wiadomo dlaczego trafiają na nie odpowiednich partnerów.
Natomiast z kwantowego punktu widzenia jest to informacja dzięki , której możemy patrzeć z innego punktu widzenia.
Wszystko ma swój celWszystko czegoś nas uczy

Na usta od razu ciśnie się pytanie dlaczego problematyczne relacje ranią …?Odpowiedz banalnie prosta dlatego że …
Gdy ktoś ucieka z niezadowalającego związku, pojawia się nowy związek, który z czasem naśladuje ten sam wzór.Powielają się stare schematy .Gdyż wszystkie niezamknięte sprawy zawsze będą wracać .
Nitki energetyczne z przeszłości pozbawiają człowieka energii, a ich cięcie jest dla niego trudne i bolesne.Dlatego często ludzie łapią się zasady ,,klin klinem,,
Energetyczne wątki nierozwiązanych i nie zrozumianych lekcji zawsze będa wytrącają człowieka z równowagi.
Zgodnie z prawem podobieństwa, ten brak równowagi może przyciągnąć nowego partnera, który również jest niezrównoważony.

To co jest istotne dla relacji, to równowaga. Kochani kiedy rozumiemy lekcję jesteśmy w równowadze, przyciągamy do naszego życia partnera, który jest właściwy na obecny etap naszego życia.
Nie mówimy tu o doskonałym doskonały, ale idealnym na obecną chwilę, który jest najlepszy dla dalszego rozwoju naszej duszy.To nie dotyczy się tylko partnerów ale wszystkich sytuacji życiowych.

W momencie przyjścia na ten świat nie pamiętamy jakie zadania wybrała nasza dusza dla naszego wzrostu duchowego.

Często myślimy, że kogoś kochamy, ale mylimy miłość z pożądaniem. Chcemy mieć drugiego tylko dla siebie, posiadać go, często osaczamy partnerów . Wiadomo wszystko idzie w dwie strony .
„Jeśli kogoś kochasz, pozwól mu odejść. Jeśli wróci, będzie twój. Jeśli nie, to nigdy nie było twoje ”- mówi chińskie przysłowie.
Tak naprawdę tylko od naszej decyzji zależy, czy zmienimy nasze nastawienie i jak przerobimy nasze lekcje.

To co mówimy tworzy swoją własną rzeczywistość.Prawo przyciągania się kłania .
Wystarczy czasami poświęć trochę czasu, aby posłuchać siebie, jak często powtarza się bezsensowne słowa,myśli ,które później są zapisane w podświadomości.

Relacje problematyczne w związkach charakteryzują się dużym stopniem presji między partnerami

Każdy z nas ma w tej chwili idealnego partnera. Taki, który odzwierciedla zadania, które musimy teraz rozwiązać. To nie jest miłe odkrycie, ale to prawda. Jeśli to zaakceptujesz, będzie to świetny punkt wyjścia do osobistego rozwoju.
Przed przetworzeniem określonej relacji konieczne jest przejście i przetworzenie wszystkich relacji.

Wypracowanie relacji jest bardzo ważne ponieważ ten, kto siebie nie docenia, nie może oczekiwać, że inni go docenią. Kto nie kocha siebie, nie może oczekiwać, że jego partner go pokocha.
W pierwszej kolejności uczysz się kochać siebie i dopiero wtedy możesz kochać innych. Miłość, akceptacja siebie z wszystkim zaletami i wadami jest początkiem drogi do sukcesu.
Natomiast patrząc na relacje karmiczne wiadomo zgodnie z prawem obowiązującym we Wszechświecie czyli prawo przyczyny i skutku powinniśmy zacząć od siebie od znalezienia przyczyny u siebie .Wiadomo biorąc pod uwagę wszystko co kiedyś się działo ,obecna chwilę czasami wchodzi się w poprzednie wcielenia.Wszystko odnosi się do wzorców, które się powielają .

Dlaczego czasem cierpimy …Dlatego ,że nosimy w sobie poczucie winy ,nie pozwalamy sobie na bycie szczęśliwym .W konsekwencji trafiamy na to co przyciągamy czyli beznadzieję .Rada moja przestać się obwiniać, pozwolić sobie na szczęście ,przebaczyć sobie ,,głupotę,,
Każde słowo każda myśl kreuje nasze życie.Każda lekcja czegoś nas uczy.Nie powinniśmy traktować tego jako kary taka droga została wybrana przez duszę .Tylko od nas zależy kreowanie swojego własnego świata .

Stwórzmy sobie własną przestrzeń ,która będzie naszą oazą szczęścia .

0 komentarzy