Sensualność , namiętność , szczęście każdy może to mieć .

utworzone przez | sie 26, 2021 | Tantra

Wszyscy podświadomie lub nie podświadomi pragniemy szczęścia, ale większość doświadcza tylko pojedynczych momentów, kiedy naprawdę mogą powiedzieć, że czują się szczęśliwi.

Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, iż prawdziwe źródło poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji wypływa z naszego wnętrza. Warto zrozumieć , że dopóki nie jesteśmy wewnętrzne zintegrowani mamy wiele lęku i gniewu w sobie, trudno nam będzie uzyskać harmonijne i spokojne życie, nawet mieszkając w ,,przykładowym pałacu,, .

Poszukiwanie wspaniałego partnera czy partnerki, często rozumiane jako synonim szczęścia, zderza się z twardą rzeczywistością, kiedy okazuje się że nasza druga połówka daleko odbiega od naszego wyśnionego ideału. Warto zaznaczyć ,iż ciało i osobowość są niczym innym jak sumą wszystkich indywidualnych przeżyć z przeszłości.

Pamiętajmy ,że przeżycia nagromadzone w wielowymiarowej przestrzeni w różnych czasach, miejscach i ciałach, poprzez te doświadczenia, ukształtowały nasze poczucie odrębności dlatego warto coś z tym zrobić .

Istnieje wiele sposobów na wyzbycie się rutyny ze związku

W obecnym społeczeństwie nieustannie mówi się o seksie. Czasy, w których ten temat był tabu, już dawno minęły, a nasza seksualność jest czymś zdrowym i normalnym . Tantra uczy, że uniwersalna zasada żeńska reprezentuje energię twórczą, podczas gdy męska zasada makrokosmiczną świadomość .

Od czego zacząć …?

Powinniśmy przede wszystkim zaakceptować siebie w swojej naturze. Pamiętajmy też o tym ,że w przeszłości kobiety wychowywano w przekonaniu, że będą czyste tylko wtedy, gdy pozostaną seksualnie „nieskazitelne”

Kolejnym ważnym krokiem w kierunku dobrego życia miłosnego jest samopoznanie, od poziomu emocjonalnego, teoretycznego do najbardziej praktycznego fizycznego. Kobieta powinna czuć , jakie są jej potrzeby w miłości, w związku, ale także w praktykach erotycznych i otwarcie o tym mówić tak samo partner .

Prawdziwa samoakceptacja jest często jedyną rzeczą potrzebną do osiągnięcia kobiecego orgazmu i satysfakcji seksualnej. Blokady na tym poziomie sprawią, że kobieta nie będzie wystarczająco wrażliwa na energie przepływające przez ten obszar. Pamiętajmy ,że partner nie jest wróżką i nie widzi , czuje do końca potrzeb ….

Jednak prawdziwe duchowo czyste kochanie nie ma granic i większego znaczenia, czy kobieta krzyczy podczas orgazmu, czy kochankowie wykonują praktyki, w których umysł pozostaje ponad. Tym, co czyni seks duchową miłością, jest esencja miłości . Natomiast do tego konieczne jest całkowite odrzucenie wstydu i otwarcie się na miłość oraz akceptacja ciał . Nie mówimy tu o przygodach miłosnych czy nimfomanii .

Warto wspomnieć ,że nasz ogólny styl życia może znacząco wpływać na nasze doznania zmysłowe.

Istnieje wiele nieporozumień i nieuzasadnionych uprzedzeń dotyczących seksualności w życiu ludzkim i duchowym. Jeszcze bardziej odnosi się to do Tantry, która jest błędnie rozumiana jako joga seksu. Niektórzy twierdzą, że Tantra to po prostu intensywny seks,podczas którego ludzie tracą zahamowania. Dla mnie jako praktyka i instruktora Tantry to dziwne stwierdzenia .

W kwestii wyjaśnienia …

Zacznijmy od podstaw czym jest Tantra sensualna – jest to namiętność łącząca partnerów w żaden sposób nie powinno się to określać jako grzech !!! .

Seks tantryczny , to specjalna technika medytacyjna, w której rozluźniasz ciało i umysł oraz używasz różnych ćwiczeń, aby spróbować osiągnąć wyższy stan świadomości. Prawda ,że pięknie ….

Co za tym idzie ,to nie tylko czysty seks, ale raczej zestaw technik seksu, masażu i medytacji, które razem powinny całkowicie odprężyć, wyciszyć i przenieść umysł w wyższe sfery partnerów .

Tantra nie powinna być wulgarna, bez smaku ani nieprzyjemna. Powinniśmy ją postrzegać jako technikę medytacji, która wywołuje uczucie spokoju, dobrego samopoczucia oraz głębokiego związku między partnerami. To najwyższa sztuka pod względem fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Małe wskazówki dotyczące seksu Tantrycznego

Poszukaj ciche miejsce, w którym nikt nie będzie przeszkadzał. Wyłącz telefony komórkowe i całą elektronikę, aby nic Cię nie rozpraszało. Podstawą jest skupienie się na sobie.

Pierwsza technika to tzw. ogień . Nie ma co się martwić jest to bardzo prosta metoda, z którą poradzi sobie każdy. Pamiętajcie każdą technikę poprzedzają momenty wspólnego oddychania, obserwacji i czucia ciała. Kiedy oboje będziecie gotowi, możecie iść dalej.

Kobieta chwyta ,, miłość ,, w dłonie i zaczyna go pocierać, jakby chciała rozpalić ogień. Jednak nie wolno zbyt mocno pocierać, aby nie spowodować bólu lub zranienia mężczyzny. Pocieraj, aż mężczyzna osiągnie szczyt błogości. Tuż przed punktem kulminacyjnym zatrzymaj się ,przejdź do aktu seksu, albo innej techniki tu masz wybór .

Pamiętajmy miłość , doznania są ważnym aspektem w życiu …kobiety są bardziej otwarte na zrozumienie całej esencji , dlatego tak ważne jest wyrażanie i bezpośrednia komunikacja między partnerami.

Pod warunkiem ,ze jest to obopólne zrozumienie i akceptacja.

Cdn.

0 komentarzy