Quantum Energy – zrozumienie podstaw

utworzone przez | wrz 23, 2023 | Quantum, Rozwój Duchowy

Wszyscy mamy swój własny Plan, nasz osobisty program, który przynieśliśmy ze sobą do tego ziemskiego życia. Jesli mamy poprzez rozwój osiągnąć idealną równowagę musimy wrócić do naszego najgłębszego i najbardziej podstawowego programowania, abyśmy mogli zacząć podążać właściwą ścieżką.

Energia Wdzięczności pomaga nam pamiętać, że powinniśmy być wdzięczni za wszystko, co dzieje się w naszym życiu, ponieważ sami stworzyliśmy wszystkie jego wydarzenia i sytuacje.

Kiedy jesteś w równowadze ze swoim prawdziwym ja, podejmujesz intuicyjne decyzje. 

Energia odrodzenia pomaga ci pozbyć się wszystkiego, co stare. Pomaga być świadomym wszystkiego, co nowe, dając w ten sposób możliwość przystosowania się do nowej rzeczywistości.

Możesz stworzyć wszystko, co chcesz. Ty decydujesz o swojej przyszłości. Możesz spełnić swoje marzenie, jeśli stworzysz je z chęcią i pasją, bez strachu i co najważniejsze, z serca. 

Energia Pamięci pomaga nam zanurzyć się w naszej wewnętrznej Wiedzy.

Energia Uwolnienia odkrywa prawdziwego nas i usuwa nasze uprzedzenia na temat nas samych.

Energia Wyjścia pomaga Ci opuścić kokon w poszukiwaniu dobra, nie doświadczając wątpliwości ani strachu. Możesz więc rozwinąć skrzydła i pokazać, kim naprawdę jesteś.

Energia Intuicji pomaga Ci przekształcić najgłębsze emocje i niepewność w siłę i pewność siebie.

Energia Świadomości pozwala zobaczyć coś więcej niż to, co może zobaczyć oko. Utrzymuje Cię Tu i Teraz i sprawia, że ​​jesteś czujny.

Energia Otwartości pomaga Ci patrzeć na siebie otwarcie i szczerze.

Energia Pewności siebie daje nam siłę do podejmowania decyzji. Nic nie dzieje się bez przyczyny. 

0 komentarzy