Przebudzenie nie oznacza zmiany siebie, ale zmianę sposobu, w jaki myślę o sobie.

utworzone przez | mar 7, 2022 | Medycyna kwantowa

Ciało jest odzwierciedleniem stanu sieci neuronowej a stan sieci neuronowej jest odzwierciedleniem stanu ciała..

Badając struktury mózgu i dogłębną eksplorację świadomości, podświadomości i nieświadomości, system w naszym mózgu został zidentyfikowany jako gigantyczna sieć połączonych ze sobą neuronów.

Neurony to podstawowe elementy budulcowe mózgu, które pozwalają nam zapamiętać zdarzenie, stworzyć nowy światopogląd.

Neuronom zawdzięczamy również automatyczne funkcje naszego ciała, dzięki którym żyjemy. Liczba tych komórek wynosi od dziesiątek do setek miliardów.

Liczba ta zależy również od poziomu świadomości, doświadczenia jakie przeżyliśmy oraz systemu życia jaki prowadzimy. Mówiąc najprościej, wszystkie nasze problemy zdrowotne są spowodowane przez naszą egoistyczną część umysłu .

Nasze problemy zdrowotne są głosem duszy, który sygnalizuje pewne ,,zniekształcenia,,

Uzdrwaianie Holistyczne to praca , która wymaga naszego udziału i uwagi, współtworzenia i odczuwania.

Dotyka naszych myśli, emocji , dotyka wszystkiego, co jest wewnątrz i na zewnątrz nas.Leczenie energią nie ma ograniczeń i jest odpowiednie dla wszystkich problemów zdrowotnych, od bólu gardła po nowotwory.Jedna zasada Uzdrawiające światło bezwarunkowej miłości jest ofiarowane, a nie narzucone.

Osoba , która ze swoją wizją, pragnieniem, otwartym umysłem i chęcią odkrywania zapomnianego jest na ścieżce twórcy ,a tym samym jest zdolna do tworzenia cudów.

0 komentarzy