Przebudzenie Duchowe

utworzone przez | wrz 17, 2020 | Rozwój Duchowy

Każdy z nas ma nieograniczony potencjał , z którego często korzystamy w niewielkim stopniu.

Ta nieświadomość powstaje w toku życia, zwłaszcza gdy przeżywamy negatywne doświadczenia.

W rzeczywistości nawet niesprzyjające okoliczności są źródłem wiedzy.

Świadomość, że możemy zmienić każdą sytuację w naszym życiu, daje nam również możliwość decydowania, jak i kiedy to zrobić.
Często jednak to właśnie wewnętrzne opory uniemożliwiają nam inne działania oraz myślenie w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Rozwijanie duchowości oznacza przebudzenie się z własnej ciemności.
Pomaga być nam mądrzejszymi, rozwijać się wewnętrznie i być bardziej połączonymi ze sobą i innymi.
Kiedy rozwinie się pewien stopień duchowości, możliwe będzie również udzielenie odpowiedzi na pytania egzystencjalne, które zawsze zawialiśmy sobie w życiu.

Przynajmniej raz wszyscy próbowaliśmy zadać sobie pytanie, dlaczego pewne rzeczy nam się przytrafiają, dlaczego urodziliśmy się w naszej rodzinie lub dlaczego nie możemy emocjonalnie oderwać się od związku.

To nie przypadek, że zawsze napotykamy te same trudności w różnych sytuacjach z różnymi ludźmi.

Siła naszego nastawienia nieustannie wpływa na nasze otoczenie i możemy je zmienić tylko wtedy, gdy zaczniemy od siebie.
Życie i środowisko są uważane za dwa odrębne byty, ale w rzeczywistości nie ma dwoistości, ponieważ są one zawsze połączone.
Oznacza kochani to, że jesteśmy twórcami naszych poczynań i dlatego ponosimy wyłączną odpowiedzialność za nasze przeznaczenie.

Dziwne ale prawdziwe .

Kiedy żyjemy w mrocznej chwili, ważne jest, aby zrozumieć, jakiej lekcji życia chcemy udzielić i potraktować ją jako okazję do zmiany naszego negatywnego życia.

0 komentarzy