Myśli i ich materializacja

utworzone przez | sie 15, 2022 | Osobiste

Często zadajemy sobie pytanie czym są mysi i jak je materializować

Odpowiadając na pytanie, jak materializować myśli, konieczne jest zrozumienie samej istoty tego zjawiska. Zacznę od tego ,że ciało ludzkie jest złożonym mechanizm. Mózg jest najmniej poznaną częścią ciała . Impulsy nerwowe przemieszczają się przez złożony tandem impulsów elektrycznych i substancji chemicznych (neuroprzekaźników). Wszystko, co jest w tym systemie, ma naturę fizyczną, co oznacza, że ​​myśli są materialne.

Nasuwa się pytanie gdzie dokładnie się pojawiają i gdzie znikają jednak to wciąż pozostaje tajemnicą. Zwolennicy praktyk ezoterycznych twierdzą, że ludzki umysł jest tylko pośrednio związany z ciałem.

W rzeczywistości człowiek ma naturę duchową, a ciało docelowo wchodzi w ubranie . Oficjalna nauka nie uznaje istnienia subtelnych światów, ale nie może też dać ostatecznej odpowiedzi na temat umysłu. Jak to często bywa, prawda może leżeć gdzieś pośrodku różnych skrajnych opinii.

Nawet jeśli istnieje dusza, to w mózgu mogą powstawać myśli, które następnie tworzą osobowość człowieka . Jednak to wszystko jest demagogią. O wiele ważniejsze jest zrozumienie, czy myśli mają prawdziwe fizyczne wcielenia, czy stają się materią.

Jak wiadomo myśli materializują się z pomocą osoby. Na przykład pisarz przelewa swoje myśli na papier , rzeźbiarz uwiecznia je w kamieniu. Każde dzieło sztuki jest materializacją myśli swojego twórcy.

Nasuwa się kolejne pytanie , a co w sytuacji, gdy materializacja myśli następuje spontanicznie ?

Jakie prawa mogą to wyjaśnić?

Poglądy materialistów nie zawsze odpowiadają zwykłej mądrości życiowej. Każdy może wymienić dowolny zestaw okoliczności , które jasno pokazują, że myśli są materialne.

Zwolennicy obiektywnego idealizmu wierzą, że Wyższy Umysł kontroluje świat, ale ludzie mogą wpływać na jego decyzje swoimi prośbami, na przykład podczas modlitw lub rytuałów.

Subiektywni idealiści są przekonani, że świat zależy od obserwatora i że to człowiek kształtuje rzeczywistość. W tym przypadku myśli materializują się nieustannie, tworząc otaczający świat. Jednak ,ani materialiści, ani idealiści nie udowodnili w stu procentach swoich racji.

Oprócz interpretacji filozoficznej istnieje bardziej przyziemne uzasadnienie psychologiczne. Wiele osób zna stare powiedzenie: „Myśli rodzą słowa, które tworzą czyny, a te określają osobowość człowieka”.

Myślę ,że Każde przypadkowe spotkanie rozpoczyna łańcuch nieprzewidzianych wydarzeń i nowych znajomości. Czasami dzieje się to tak nieprzewidywalne, że wydaje się, iż myśli są materialne lub interweniowały siły wyższe.

Jednak ja jestem zdania , że przy pomocy pozytywnego myślenia można osiągnąć sukces.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ,że :

Po pierwsze , człowiek musi szczerze, z głębi serca wiedzieć czego chce . Musi wiedzieć czego chce ta myśl powinna rano i gdy zasypia to są dwa momenty kiedy umysł jest w miarę czysty , nie zabrudzony myślami w ciągu dnia .W przeciwnym razie efekt może nie wystąpić. Wszechświat musi dokładnie zrozumieć, czego potrzebujemy .

Po drugie , myśli materializują się tylko wtedy, gdy osoba wie, jak je wizualizować , nie wystarczy chwilowy obraz .Wizualizacja to sztuka , która wymaga nauki by prawidłowo ,,funkcjonować ,,

Tylko wtedy rozpoczyna się etap materializacji, kiedy umysł rysuje obraz, który chce urzeczywistnić.

Po trzecie , ważne jest połączenie procesu myślowego z inteligencją emocjonalną , gdyż emocje są ściśle związane z podświadomością, która ma potencjał niezbędny do realizacji .

Po czwarte, marzenia są marzeniami, ale konkretne działania muszą osadzić to coś we Wszechświecie .

Zawsze będę podkreślała, że życiu drzwi otwierają się dla tych, którzy do nich pukają i ,że myśl jest materialna tylko wtedy, gdy towarzyszy jej konkretne działanie.

Nie wystarczy przeczytać książkę , praktyka materializuje to co chcemy mogę to w stu procentach potwierdzić . Pamiętaj tylko jak połączysz wszystkie składniki razem, możesz liczyć na pozytywny efekt. Po drugie musisz też nauczyć się odpuszczać pewne sytuacje , relaksować się i po prostu czekać, aż wydarzenia rozwiną się we właściwy sposób.

Jednak najważniejsze jest zaufanie do tego co manifestujesz bez zaufania ani rusz . Podstawowym błędem jest ciągłe analizowanie dlaczego jeszcze tego nie ma lub wieczne rozmyślanie kiedy to nastąpi .

Najważniejsze, aby nie dopuścić do przeciążenia psycho-emocjonalnego , w przeciwnym razie możesz poczekać na wynik swoich działań w szpitalu psychiatrycznym , gdyż popadniesz w nie zdrową obsesję .

Pamiętaj ! myśl jest materialna, ale algorytm jej materializacji różni się w konkretnych przypadkach. To co służy Krysi nie koniecznie Marysi każdy musi indywidualnie pracować tylko wtedy będą efekty .

Na koniec powiem tak : W ludzkiej podświadomości kryje się ogromny potencjał, którego siły nie jest jeszcze w stanie określić współczesna nauka.

0 komentarzy