Może to banalny temat ale spróbuję . Jak przetrwać szaleństwo z ,,korona wirusem,, z punktu duchowego.

utworzone przez | paź 15, 2020 | Osobiste

Panika ogarnęła ludzkość. Obecnie świat duchowy dobitnie powtarza, że ​​wszystko jest połączone z energią. Ważne jest, to jak się czujemy. Nasz wewnętrzny nastrój jest rzutowany na otoczenie poprzez energię i emocje.  Pamiętajcie Zachowajcie jasny umysł i spokój.

Presja na psychikę człowieka, niepewność, wyzwanie, strach. To są słowa, których można użyć do podsumowania światowego rozprzestrzeniania się koronawirusa. Sytuacja zmienia się każdego dnia. 

Pytanie co każdy z nas może zrobić poza podstawowymi rozważaniami? 

Odpowiedz przede wszystkim zadbać o swoją energię osobistą.

Z mojego punktu widzenia

Jak duchowość postrzega koronawirusa? Pomoc Aniołów

Poproś o pomoc, kiedy tylko potrzebujesz. Nie ma ograniczeń ograniczeń co do tego, ile razy i jak często chcesz łączyć się z Aniołami i Wszechświatem.

Archanioł Michał jest zawsze gotowy. Oferuje swoją pomoc.

W ciągu dnia może Cię wspierać tarczą ochronną. Ta bariera energetyczna ogranicza dawkę emocji, które możesz wchłonąć z otoczenia. Chroń się również przed napływem wiadomości z telewizji lub Internetu. Miej podstawową świadomość, ale nie daj się przytłoczyć. Ogranicz odbiór informacji przed snem. Zrównoważony i spokojny sen jest obecnie bardzo ważny.

Jak stawić czoła strachowi?

 Niektórzy ludzie czują się w tym okresie niepewnie, co prowadzi do obaw o własne życie.  Newsy o Korona wirusie zalewają serwery informacyjne.

Jak zachować spokój i nie panikować ?

Jak to osiągnąć?

Zmień sytuację, która cię prześladuje, w pozytywne wzbogacenie twojego umysłu.

Jeśli chodzi o poczucie bezpieczeństwa osobistego, zadaj sobie pytanie, co jeszcze możesz zrobić, aby poczuć się lepiej? 

Nie tłum swoich myśli. 

Jeśli zdasz sobie sprawę ze swojego strachu, stawisz temu czoła. W rezultacie ta negatywna emocja nie będzie miała nad tobą dużej władzy.

Poproś Archanioła Rafaela o rozpuszczenie strachu, o energetyczną stabilność i czystość umysłu.

Zwróć się do Niego tymi słowami ..

 „Drogi Rafale, proszę Cię o pomoc i oczyszczenie. Tu i Teraz. Dziękuję za Twoją troskliwą opiekę”.

Każdego dnia proś Archanioła Michała o energetyczną ochronę dla siebie i swoich bliskich. Wystarczy powiedzieć

 „Michale, proszę chroń mnie i całą moją rodzinę. Daj nam dużo siły Dziękuję”. Spróbuj wizualizować wokół siebie i swoich bliskich fiolet, błękit i złoto.

Anielska terapia dla każdego …

KROKI DO CISZY WEWNĘTRZNEJ

. Codziennie pamiętaj o trzech magicznych słowach: „MAM, ROBIĘ, CZUJĘ” .

MAM czyli …

Pamiętajcie zawsze mamy wolny wybór.  Skupiamy się na swoim sercu powtarzamy „Zawsze mam wybór. Wybieram spokój w środku. Jestem bezpieczny, zadbano o mnie”.

TAK czyli…

Robię wszystko odpowiedzialnie, spokojnie iz myślą o jak największym bezpieczeństwie.  Nie pozwalam, by strach wpływał na moje działania.  Skupiamy się i powtarzamy „Sytuacja ma rozwiązanie. Czuję się jeszcze bardziej bezpieczniej”.

CZUJĘ czyli…

Wprowadzamy do serca czystość pozytywnych własnych uczuć.

Możemy zastosować Anielska afirmację 

„Oddalam falę paniki. Idę z nurtem bezpieczeństwa, spokoju .

Słucham siebie, ufam uwalniam wszystko ”.

Jeśli zamiast zmartwień odczuwamy wewnątrz siebie wibrację spokoju, energicznie motywujemy otoczenie. W ten sposób spokój się rozprzestrzenia tym samym przyciągając pozytywny nastrój. Pamiętajmy ,że panika jest jak błyskawica i szybko się rozprzestrzenia. Ale siłą własnego umysłu możemy łagodzić i odwracać jego skutki.

Kiedykolwiek poczujesz się sparaliżowany strachem, zatrzymaj się i powtarzaj sobie „Wybieram spokój, jestem bezpieczny. Wydycham strach, oddycham spokojem”.

0 komentarzy