Matryca DNA

utworzone przez | kwi 25, 2022 | Quantum

W jaki sposób energia wszechświata może działać i wpływać na nasze życie?

Niektóre eksperymenty przeprowadzone kilkadziesiąt lat temu wskazują na to iż … Matrix to energia, która łączy każdą rzecz ze wszystkim, co istnieje we wszechświecie.

Zaczynamy od tego ,że nasze DNA daje nam dostęp do energii, która jednoczy wszechświat, a ludzkie emocje są kluczem do uzyskania dostępu do tego pola.Komórki DNA są bowiem w stanie wchodzić w interakcje z polem energetycznym i w konsekwencji wpływać na nasze emocje.

Kochani emocje, których najczęściej doświadczamy, są w stanie modyfikować nasze własne DNA wszystko, co robimy lub myślimy, wpływa na naszą rzeczywistość.

Matryca opiera się na formie subtelnej energii, która przedstawia się jako gęsto utkana sieć

-która tworzy sieć stworzenia

– która jest pojemnikiem

-w którym może istnieć wszechświat.

Działa jako pomost między naszym wewnętrznym i zewnętrznym światem, oraz jest lustrem, w którym odbijają się nasze myśli, emocje i przekonania.

Umiejętność korzystania i dostrajania się do energii Matrixa pozwala nam wykorzystać twórczą energię na naszą korzyść , która również staje się energią uzdrawiającą , zwłaszcza gdy nasze choroby wynikają z negatywnych uczuć strachu, rozpaczy, wchodząc w interakcję z naszą energią te wszystkie elementy ,, ubytku,, wpływają na nią w negatywny sposób.

Bardzo dużo czasu poświęciłam na analizę fenomenu Quantum i mogę Wam powiedzieć z własnego doświadczenia ,że wszystko działa , przy odpowiednim podejściu .

0 komentarzy