Marzenia – Wolność

utworzone przez | kwi 15, 2023 | Osobiste

Aby odzyskać naszą wrodzoną zdolność do marzeń, musimy być odważni i rzucić wyzwanie naszemu własnemu systemowi przekonań, ponieważ chociaż prawdą jest, że ich nie wybraliśmy, akceptujemy je, a ta umowa ma taką moc, że powoduje poczucie winy , strachu , wstydu braku wiary . I z regóły przez większość życia trwamy w błędzie, bo strach przed zaryzykowaniem swobodnego życia jest większy.

Nasza egzystencja kręci się wokół spełniania wymagań innych ludzi, boimy żyć wolnymi od lęku ciągle pojawiają się obawy przed brakiem akceptacji .

Wiele umów, które zawarliśmy czy w poprzednich wcieleniach, czy ówczesnych sprawia, że ​​przeżywamy niezbyt przyjemne doświadczenia i możemy czuć się bezsilni, dlatego konieczne jest zerwanie z każdą umową, która szkodzi, ponieważ opiera się ona na strachu i niepewnej wiedzy tych, którzy ukształtowali nasz system wierzeń.

Jeśli chcemy osiągnąć równowagę niezbędną do szczęścia, musimy zerwać umowy, które wprowadzają destrukcję ,odłożyć na bok ego i zbudować nowe umowy z samym sobą, wynikające z miłości , otwartości , wiary .

0 komentarzy