Kroniki Akashy

utworzone przez | kwi 19, 2023 | Kroniki Akashy

Z odczytów Kronik Achaski dostajemy informację , gdzie obecnie jesteśmy w odniesieniu do naszego planu duchowego, naszej Boskiej Misji , która ma ne celu wprowadzić nas na wyższe poziomy świadomości .

Dostajemy równiez wskazówki , które mają na celu zachęcić Nas do pójścia naprzód pomimo przeszkód, które pojawiają się na naszej drodze.


Energia Kronik Akashy budzi w nas zaufanie.

Zdajesz sobie sprawę , że nie ma jednej przyszłości, ale wiele równoległych przyszłości:

Co ważne pamiętaj !!! jeśli czytając Kroniki, widzisz przyszłość, która ci się nie podoba, możesz zdecydować się ją zmienić.

W ten sposób można zmienić kierunek życia wchodząc dzięki wskazówką w ewolucję osobistą i duchową.

Wszyscy wiemy ,że w trakcie naszego ziemskiego doświadczenia w fizycznym ciele mogliśmy znaleźć się w impasie, w którym wydaje się, że straciliśmy jasność kierunku, entuzjazm, sam sens życia, nie znajdujemy spokoju ducha.

W momencie kiedy czujemy ,że nasze życie nie biegnie jak byśmy chcieli warto wejść w Kroniki by zasięgnąć wskazówek , tam równiez znajdziemy ukojenie , miłość , spokój .

W Kronikach Akaszy możliwe jest również uzdrowienie karmiczne.

Kiedy aktywowana jest czakra Gwiazdy Duszy często nazywana też Czakra Wyższego Ja, pojawiają się przebłyski z poprzednich wcieleń, które pomagają w obecnym i nawiązuje się kontakt z innymi wymiarami i poziomami egzystencji.

Dzięki otwarciu tej czakry podróże do Źródła Miłości są przepełnione ciepłem i krystaliczną energią .

Jeśli ta czakra jest niezrównoważona, traci się kontakt z boskim źródłem i zamiast czystej energii , w Kronikah Akashy pojawiają się błędne obrazy typu : łąki , domki , króliki ect .

Jak sama nazwa wskazuje Kroniki Akashy czysty Eter …Gdzie w eterze na zdrowy rozum mają miejsce takie rzeczy ?

0 komentarzy