Jedna trzecia ludzi…

utworzone przez | wrz 14, 2020 | Rozwój Duchowy

Przygotowujemy się do nieuchronnej zmiany wymiarowej na poziomie planetarnym, która nadchodzi stopniowo, ale wciąż niewielu ludzi jest tego świadomych.

Zanim zaczniemy rozumieć, kto wzniesie się do piątego wymiaru, musimy zatrzymać się, aby trochę wyjaśnić, czym jest piąty wymiar. Nie każdy wie, że w piątym wymiarze jest mnóstwo ścieżek, po których w każdej chwili możemy „kroczyć ”. Na wiele z tych skoków wpływają nasze wybory i inni.

Jak mówi mechanika kwantowa: „Obserwator wpływa na obserwowany układ” . Oznacza to, że każdy wybór generuje kilka alternatywnych ścieżek.

Dlatego to nasze wybory i osoby wokół nas wpływają na ścieżkę. Wszystkie te ścieżki istnieją w piątym wymiarze.

Ogólnie rzecz biorąc, te wymiary są jedynie stanami świadomości, dostępnymi dla wszystkich, którzy wibrują w rezonansie z określonymi częstotliwościami w każdym wymiarze.

W czwartym wymiarze zaczynamy się budzić i stajemy się bardziej świadomi i świadomi.

Zaczyna się rozumie się, że każdy jest twórcą własnej rzeczywistości, a myśli stają się rzeczami. Energia, częstotliwości i wibracje stają się materią.

Przyszłość to coś, co świadomie wybierasz za pomocą swoich przekonań, myśli i działań. Niestety nie każdy będzie mógł wznieść się do piątego wymiaru, gdzie energia jest lżejsza i mniej gęsta.

0 komentarzy