Jak funkcjonuje prawo przyciągania

utworzone przez | gru 29, 2022 | Prawo przyciągania

Po pierwsze :

Obowiązuje tu prosta zasada, dostajemy to, na czym się skupiamy. Gdzie kierujemy naszą uwagę, na czym się koncentrujemy, to właśnie przyciągamy do naszego życia i to w końcu otrzymujemy.

Po drugie :

Wszystko działa na zasadzie wibracji, każdy człowiek nieustannie wysyła do wszechświata wibracje o określonych częstotliwościach, które przyciągają ludzi, sytuacje, doświadczenia i wszystko inne. To samo i podobne przyciągają się.

Po trzecie :

Mamy kontrolę tylko nad trzema aspektami życia i za pomocą tych trzech aspektów życia tworzymy własną rzeczywistość czyli przyszłość.

Po czwarte :

Nasze myśli są kluczowe , gdyż w jaki sposób myślimy i jakie myśli pozostają w naszym umyśle, wpływają na jakość naszego życia we wszystkich obszarach.

To, jakie myśli wspieramy i na które zwracamy uwagę, jest ważne dla kreowania naszej rzeczywistości.

Pamiętaj emocje – uczucia To, jak się czujemy, jest bardzo ważne, ponieważ emocje są paliwem dla prawa przyciągania i manifestacją naszych myśli.

Nasze emocje, to jak się czujemy, określają na jakiej częstotliwości wibracyjnej się znajdujemy i jakie wibracje wysyłamy są do nas zwracane.
Nasze działania – to jak decydujemy i co robimy jest kluczem do realizacji naszych celów i marzeń. Myśli i uczucia są podstawą naszych działań, ponieważ mają ogromny wpływ na to, jak podejmujemy decyzje i co robimy.

Wykorzystanie prawa przyciągania w praktyce

Kolejna ważna rzecz prawo przyciągania nie rozróżnia, czy czegoś chcemy, czy nie. Dostajemy to, na czym się skupiamy.

Jeśli skupimy się na tym, czego nie chcemy w naszym życiu, przyciągniemy to do naszego życia. Dlatego musimy skupić się na tym, czego chcemy, a nie na tym, czego nie chcemy.

Jeśli skupimy naszą uwagę na tym, czego chcemy, wtedy wszystko inne odejdzie i zaczniemy przyciągać tylko to, co naprawdę chcemy zamanifestować w naszym życiu.

Wiem z doświadczenia, że ​​wiele osób cały czas skupia się na tym, czego nie chce, a potem zastanawia się, jakie ma życie.

Typowym przykładem są ludzie, którzy wiecznie narzekają lub rozmawiają często o chorobach: jak nie chcą być chorzy i w końcu chorują, ponieważ ich uwaga jest skupiona na chorobie.

Dlatego ich energia, uwaga i myśli są tam kierowane iw końcu choroba po prostu musi się zmaterializować. Jeśli nie chcesz chorować, skup się na zdrowiu, to samo dotyczy pieniędzy i wszystkiego innego. Nie skupiaj się na braku, ale na obfitości bo ona jest kluczem do szczęścia . W obfitości skupiamy się na ogólnym dobrobycie , a nie tylko na finansach .

Najlepszą metodą na zmianę uwagi z braku na dostatek, z tego, czego nie chcemy i nie mamy, na to, co chcemy i mamy, jest wdzięczność. 

Stosując różne techniki wdzięczności możemy zmienić i dosłownie obrócić swoje życie o 180 stopni , zacząć doceniać to co mamy i widzieć pozytywy w naszym życiu, a wtedy wejdziemy w proces przyciągania obfitości bo podobne przyciąga podobne.

Zdjęcie źródło internet

0 komentarzy