Fascynujący świat przewodników duchowych

utworzone przez | sie 25, 2022 | Przewodnicy duchowi, Rozwój Duchowy

Tylko gdy wyostrzymy zmysły i uporządkujemy nasz system energetyczny nauczymy się wówczas komunikować z przewodnikami duchowymi .

Będąc na wysokich wibracjach nawiązujemy połączenie z przewodnikami duchowi uzyskując w ten sposób możliwość wsłuchania się w mądrości ci płynące z ich wiedzy.

Przewodnicy duchowi mogą nam pomoc inaczej spojrzeć na daną sytuację. Możemy na nich polegać, ,ufać im że udzielą nam wskazówek , które będą wolne od strachu, osądów i oczekiwań.

Przewodnicy duchowi mogą nas wspierać od najmniejszej do największej sytuacji. Mogą pomóc nam radzić sobie w trudnych sytuacjach i znaleźć jasność w przytłaczających momentach życia .

Przewodnicy duchowi są zawsze obok, aby zapewnić nam bezpieczeństwo i pokazać, że jesteśmy na właściwej ścieżce.

Musimy pamiętać o przestrzeganiu granic.

Każdy kto ma świadomość pracy z energią ma możliwość komunikowania się z nimi i otrzymywania wsparcia.

Możemy również poprosić ich o odejście, jeśli jesteśmy przytłoczeni. W zależności od tego, które zmysły są silniejsze, możesz doświadczyć obecności swoich przewodników fizycznie, emocjonalnie lub duchowo. Możesz poczuć rękę na ramieniu lub jakby ktoś siedział obok ciebie.

Możesz czuć potrzebę odwrócenia się i spojrzenia za siebie, ponieważ intuicyjnie czujesz, że ktoś tam jest. Możesz również poczuć energię poruszającą się w twoim ciele i polu aury.

Możesz zobaczyć aurę swojego przewodnika lub cień . Niektórzy doświadczają dzwonienia w uszach, nacisku w czakrze trzeciego oka lub wibracji w ciele, gdy ich przewodnicy są w pobliżu.

Możesz poczuć zapach trzeba pamiętać ,że każdy z nas jest na innych wibracjach , tym samym sposób wyczuwania będzie też różny …

Pamiętaj to Ty masz moc określania, kto wchodzi w twoje własne pole energetyczne.

Zdjęcie źródło internet

0 komentarzy