16 zasad szczęścia z metodą QST – Quantum Soul Therapy

utworzone przez | wrz 14, 2022 | QST

 1. Kochaj siebie, to podstawa podstaw. Jeśli kochasz siebie, świat cię kocha. Jeśli nie kochasz siebie, świat cię nie kocha. Ty i świat jesteście jednym.
 2. Skoncentruj się na swoich mocnych stronach, a nie na swoich słabościach.
 3. Nie skąpij pochwał dla siebie i innych ludzi.
 4. Nie pozwól sobie na rozpamiętywanie negatywnych myśli. Świadomie wybieraj myśli o tym, co lubisz, co jest miłe, co zamierzasz mieć.
 5. Przestań się martwić o przyszłość.
 6. Pozbądź się negatywnych i przeszkadzających przekonań i zastąp je pozytywnymi. Przekonania muszą być wybrane, a nie kształtowane na podstawie życiowego doświadczenia. Obraz świata uzyskany w wyniku doświadczenia jest tylko częściowo prawdziwy, ponieważ doświadczenie kształtuje się pod wpływem warunków, w jakich człowiek dorastał i żyje. Gdyby ta osoba została umieszczona w innych warunkach, jej doświadczenie życiowe byłoby zupełnie inne. Doświadczenie daje wyobrażenie tylko o niewielkim fragmencie rzeczywistości, który w rzeczywistości jest znacznie szerszy i bardziej zróżnicowany.
 7. Zwracaj uwagę na wszystkie dobre rzeczy, które dzieją się w twoim życiu, pamiętaj o tym, a jeśli chcesz, zapisz to w zeszycie.
 8. Pamiętaj tylko o dobrych wydarzeniach z przeszłości.
 9. Poczuj szczerą wdzięczność za wszystkie dobre rzeczy, które miałeś, masz i będziesz mieć.
 10. Wybacz krzywdy. Niosąc ładunek skarg, ludzie sami dodają sobie cierpienia. Po pierwsze, obrażani obrażają się jeszcze bardziej, a po drugie niewybaczone krzywdy są przyczyną poważnych chorób. Lepiej być zdrowym, niż obrażać się, że ktoś kiedyś potraktował Cię niesprawiedliwie, okrutnie lub nie tak, jak byś tego chciał.
 11. Pozbądź się zazdrości. Doświadczając tego uczucia, człowiek deklaruje Wszechświatowi, że jest gorszy od tej, której zazdrości, lub że nie może nabyć żadnej własności ani innego dobra. Aby pozbyć się zazdrości, musisz przestać porównywać się z innymi i pamiętać, że głupotą jest zazdrość komuś, ponieważ nie wiesz, z jakimi testami ta osoba będzie musiała się zmierzyć w przyszłości. Testy mogą być tak trudne, że gdybyś wiedział o nich wcześniej, nie zazdrościłbyś tej osobie.
 12. Nie krzywdź ludzi i innych stworzeń, nie życz im krzywdy. Od niepamiętnych czasów w Rosji mówili: „Nie wykopuj dziury dla drugiego, sam w nią wpadniesz!”, „Robiąc zło, nie licz na dobro!”. Wielowiekowa ludowa mądrość potwierdza, że ​​zło zawsze wraca do swego twórcy. Kto źle życzy drugiemu, ostatecznie pragnie tego dla siebie, ponieważ wszystkie istoty są jednym. Ten, kto wyrządził zło, prędzej czy później ponosi podobne konsekwencje swojego czynu. Wiele osób tego nie zauważa i nie kojarzy z tym swoich kłopotów i kłopotów, ponieważ rzeczywistość zmienia się z opóźnieniem. Jeśli komuś uda się ukryć swoje okrucieństwa przed ziemskim dworem, to nic nie da się ukryć przed Wszechświatem i Prawem Przyciągania. Jesteśmy jednością, a Wszechświat widzi nas od wewnątrz!
 13. Nie pozwól sobie na osądzanie siebie i innych ludzi. Każdy, kto potępia to, co mu się nie podoba, nawet jeśli są ku temu dobre powody, postępuje bardzo lekkomyślnie. Na przykład, potępiając przyjaciela, którego cechy są nieprzyjemne, osoba, poprzez swoją uwagę na te cechy, dostraja się do ich częstotliwości wibracyjnej i może przyciągnąć ich do siebie lub wzmocnić te cechy w swoim znajomym, tak że jest ich jeszcze więcej. powody, by je potępić. Nie możesz siebie potępiać, aby nie dodawać sobie negatywnych cech.
 14. Cokolwiek robisz, rób to z miłością. Gotuj jedzenie – poczuj miłość, napisz artykuł – rób to z miłością, dokonuj napraw – kochaj to co robisz. Jeśli kochasz, promieniujesz najsilniejszymi wibracjami o wysokiej częstotliwości – wibracjami miłości. Jeśli nie masz miłości, wibrujesz z częstotliwością jej braku.
 15. Bądź szczęśliwy nie z powodu czegoś, ale tylko dlatego, że tak postanowiłeś. Aby pojawiły się błogosławieństwa i radości życia, najpierw musisz czuć się szczęśliwy! Szczęście jest przyczyną, a wszystkie dobre rzeczy są jego skutkiem!

0 komentarzy