Człowiek i możliwości naturalne.

utworzone przez | lut 5, 2021 | Medycyna kwantowa

Dlaczego wszystkich przyciąga widok płonącego ognia, zachodzącego słońca, ciemnego nieba i świecących na nim gwiazd, lazurowego nieba lub lśniącej tęczy? Myśleliście kiedyś nad tym ?

Odpowiedź prosta wszystkich przyciągają kolory, a dokładniej częstotliwości barw światła. Wszyscy wiemy, że światło, które wydaje się białe, można rozbić na całe spektrum kolorów.

Natomiast niewiele osób zna to światło i wie jak odpowiednio pracować z nim. Podstawowa cząstka tak zwany foton, jest jedną z najmniejszych cząstek. Fotony mogą skupiać się w coraz większe cząstki leptonów, mezonów, barionów, elektronów, atomów, molekuł, a te w materię, z której powstaje wszystko wokół nas.

Wszystko, co nieuchwytne, jest tworzone z tych samych elementarnych niewidzialnych cząstek , naszych myśli, naszych emocji miłości, strachu, nienawiści, naszej percepcji, uczucia, całej naszej osobowość. Z tej samej energii światła fotonów powstają też relacje międzyludzkie, partnerskie, rodzinne, zawodowe, ale także to, co nazywamy duchem .

Fotony mają niezwykłą właściwość mogą istnieć zarówno jako materia, jak i jako energia. Wszyscy znamy ten paradoks na własnym ciele. Przekształcenie fotonu z energii w materię następuje zawsze, gdy odczuwamy strach lub złość gdyż jak wiecie fotony są w stanie energii, a negatywne emocje mogą materializować np. w stan zapalny, infekcje etc. Warto zwrócić na to uwagę .

Niestety, wielu ludzi ma wrodzony fatalizm, bierność i nieostrożność. Nic dziwnego, bo system wpaja w nas myśli: „Sukces na przemian z upadkiem”. W tych prawdach, a dokładniej nieprawdach, jest zawarta najbardziej naturalna istota człowieka, zdolność do formowania i do manifestacji.

Dlatego wszystko zależy od nas samych.

Niewielu zdaje sobię sprawę z ogromnego potencjału twórczego jaki każdy posiada w sobie. Mało osób zna techniki dzięki ,którym można stworzyć to, czego się pragnie, a tym samym uniknąć tego, czego się nie potrzebuje.

Dobra wiadomość jest taka ,iż w ostatnich latach nauka, zwłaszcza fizyka kwantowa, osiągnęła taką wiedzę, że może pokazać ludziom sposoby tworzenia i manifestacji, świadomego, aktywnego kierowania własnym życiem i przeznaczeniem.

Mamy szczęście żyć w czasach, gdzie pojawiają się nowe techniki, które są praktycznym wynikiem badań teoretycznych w fizyce kwantowej i ich zastosowania w psychologii kwantowej. Zwykle mają wspólną ,,nutę,, „zanurzania się” w elementarnym świecie Światła i Fotonów. Dlatego techniki używania Światła przeżywają ostatnio wielki rozkwit, ponieważ praca ze Światłem jakkolwiek by się nazywała ,anielskie światło, duchowe promienie jest dziś najefektywniejsza.

Kiedy wiemy dokładnie, do czego jest przeznaczona dana część spektrum kolorów, za jaki kolor odpowiada i znamy techniki wykorzystania Światła, możemy wpływać na nasze ciało, myśli, emocje, sytuacje życiowe i ogólnie.

W rzeczywistości nie jesteśmy ciałem, ale małą cząstką światła, w której gromadzone są wszystkie nasze doświadczenia, cała nasza wiedza, którą zdobyliśmy . Nie jesteśmy zwykłymi istotami z ciała i kości, jesteśmy ognistym punktem światła, które ożywia nasze ciało.

Ściskam mocno Gosia .

0 komentarzy