Cudowna moc Reiki

utworzone przez | sty 3, 2021 | Reiki

Uzdrawiająca moc energii reiki ma znacznie szerszy zakres niż po prostu dostarczanie energii życiowej chorym organom, ponieważ nasze ciało składa się nie tylko z ciała fizycznego, ale także z wielu warstw energii i ciał duchowych, w których zachodzą wszystkie procesy psychiczne. 

Dzisiaj lekarze wiedzą, że przyczyny wielu chorób wynikają z niezrównoważonej psychiki, natomiast co raz więcej osób rozwiniętych duchowo wie, że przyczyny każdej choroby są znacznie głębsze, możemy je znaleźć w naszych najwyższych ciałach duchowych.

Powinniście pamiętać ,iż ciała, które są siedliskiem ludzkiego ducha, mają zdolność zapamiętywania wszystkiego, czego dusza doświadczyła w przeszłości, dlatego na podstawie tych doświadczeń wiedzą, czego należy doświadczyć w przyszłości. 

Wiadomo gdy ktoś popełnia błąd gdzieś w życiu, w ciałach duchowych powstają ,,zadry,, przez które energia życiowa zaczyna uciekać z ciała.

Dlatego jej utrata ma negatywny wpływ na emocje. 

Osoba taka przestaje reagować na bodźce.

Pamiętajcie złość, wyrzuty sumienia oraz inne negatywne emocje, pogłębiają ,,zadry ,, w ciałach energetycznych. 

Chociaż instynkt samozachowawczy stara się stłumić emocje, aby energia nie zniknęła, efekty są często niedoskonałe.

Generalnie powstaje tylko iluzja .Kiedy zbyt dużo energii zaczyna opuszczać ciało tym samym z logicznego punktu widzenia zaczyna jej brakować w niektórych organach wtedy może zacząć tworzyć się choroba .

Na dzień dzisiejszy wiemy ,iż dzięki technikom reiki możemy napełnić energią uszkodzone ścieżki energetyczne, a tym samym dać chorym organom siłę do regeneracji i przywrócenia pierwotnego zdrowia. 

W tym samym czasie nie tylko ścieżki energetyczne w ciele są wypełnione, ale także ,,zadry ,,w ciałach energetycznych i duchowych zaczynają się automatycznie goić. 

Co ważne jednocześnie zachodzą zmiany w emocjach, które były przyczyną choroby. 

 Energia, reiki wypełnia ciała energetyczne i duchowe, pomaga poprawić emocje i tworzy ochronę energii przed negatywnymi wpływami, które docierają do nas z zewnątrz. 

Wpływa pozytywnie na profilaktykę chorób, pomaga poprawić relacje. Zdarza się, że gdy tylko ludzie zaczynają używać reiki, czują wewnętrzny spokój i tym samym zarażają ludzi wokół . 

Oczywiście nie jest to regułą ,niektórzy wolniej, inni szybciej zaczynają odczuwać dobrodziejstwa energii.

Pamiętajcie umiejętna praca z energią potrafi czynić cuda ,natomiast musimy w nie wierzyć i to nie ma znaczenia czy to Usui Reiki czy Anielskie wszystko sprowadza się do aktu miłości.

 

0 komentarzy