Archanioł Metatron -Alchemik Wszechświata

utworzone przez | wrz 18, 2020 | Anioły

Według świętych tekstów, Metatron jest Tym, który siedzi obok Boga i jest uważany za Alchemika Wszechświata.

Jest przykładem sprawiedliwości i był źródłem inspiracji dla wielu ziemskich dusz, pomagając im pamiętać ich Wyższe Ja i podróż, jakiej wymaga powrót do Najwyższego Źródła.

Jego misją jest pomoc człowiekowi w doprowadzeniu go z powrotem do doskonałości pierwszego Boskiego modelu.

Metatron Anioł liczb i świętej geometrii , ponieważ ma 72 skrzydeł i 12 twarzy i jest znany ze swojej „kostki” połączonej z „kwiatem życia”.

Uwaga poprzez medytację z Metatronem doskonalimy pamięć i świadomość naszego boskiego połączenia i otwieramy się na tajemnice wszechświata.
Dlatego Archanioł Metatron jest uważany za Obrońcę Lightworkers.

Archanioł Metatron, ma fundamentalne znaczenie, ponieważ na Wierzchołku Drzewa Życia nie tylko kieruje swoimi Aniołami Chóru Serafinów, ale prowadzi i współpracuje z każdym Archaniołem Sfer Anielskich.

Archanioł Metatron prowadzi ośmiu aniołów, którzy należą do Chóru Serafinów.

Kochani Aniołowie Serafinów to anielskie istoty najbardziej „odległe” od kondycji ludzkiej, ponieważ znajdują się najbliżej kosmicznego źródła.

Aniołowie Serafinów rozwijają ukryte potencjały i pomagają je wyrazić.

Archanioł Metatron jest boskim impulsem do wszystkich spraw dotyczących świata fizycznego.

Archanioł Metatron jest Strażnikiem Kronik Akaszy.

Zapisy Akaszy są sposobem na badanie przeszłych żyć, ponieważ zawierają „umysł Boży” lub pamięć wszystkiego, co wydarzyło się od początku czasu.

Tylko Archanioł Metatron ma dostęp do boskiej mądrości, którą oferuje aniołom stróżom, aby pomagali ludziom w ich ewolucji.

Archanioł Metatron jest odpowiedzialny za kierowanie wniebowstąpieniem i aktywację świetlistego ciała człowieka. Dlatego jest uważany za opiekuna Archanioła Lightworkers i wszystkich tych, którzy chcą wejść na duchową ścieżkę.

Jest potężnym Archaniołem, który był człowiekiem, zna drogę do oświecenia.

Ochronę przypisuje się dzieciom Metatrona Nowej Ery czyli indygo, kryształowym , tęczy oraz dzieciom z niepełnosprawnością psychoruchową.

Towarzyszyć duszom nienarodzonych dzieci i dzieciom, które zmarły przedwcześnie.

Wspiera rodziców w bólu po stracie, aby mogli przeżyć smutek po stracie.

0 komentarzy