Anielskie skrzydła

utworzone przez | paź 28, 2021 | Anioły, Medytacja

Ludzie, którzy łączą się z Imperium Anielskim, tworzą wokół siebie wspaniałą duchową aurę. Wewnętrzna miłość postrzega to oczyma jako skrzydła , którymi można się otoczyć . Kiedy uda się oczyma wyobraźni rozwinąć skrzydła i poczuć tą Anielską miłość można, rozjaśnić swoją częstotliwość, co pomaga wznieść się ponad problemy.

Można też owinąć się w skrzydła i znaleźć ochronę przed negatywną energią. Można też wziąść słabszych pod opiekę .

Opiszę wam moją medytację jej wielką zaletą, którą czuję, jest to, że mogę ,,rozwinąć moje skrzydła,, o każdej porze dnia.

Na przykład, kiedy czuję ,że obok mnie pojawiają się niskie wibracje . Czasem też rozciągam je w pracy, na przykład przy zabiegach Reiki , Quantum , Angel Reiki może się to wydać dziwne , ale osoby podczas zabiegów czują taki wewnętrzny spokój i czasami oczyma swego serca po zabiegu mówią …wiesz czułam coś dziwnego jakby skrzydła Anioła …

Pozwolę sobie zaznaczyć, że nie jestem szalona, ani nie sądzę, że jestem aniołem w ludzkiej postaci. Wiem jedno ,że Anielskie energie istnieją . Wiem ,że wizualizacja skrzydeł pomaga czy to w ochronie , czy to w poczuciu ,że nie jesteśmy sami.

Mam dla was piękną medytację , jeśli ktoś chce może spróbować , różni się bardzo od standardowych .

Oczywiście zawsze zaczynamy od uziemienia , od czystej przestrzeni , czystych myśli .

1.Przyjmujemy pozycję stojącą i mocno opieramy stopy na podłodze .

  1. Podnosimy ręce nad głowę . Następnie poczuj ręce twojego Anioła Stróża jak dotykają ciebie . Uwierz mi, to wyjątkowy moment, to otwiera twoją Czakrę Serca .
  2. Kiedy będziesz gotowy, pozwól, aby skrzydła anioła wyrosły między twoimi łopatkami. Poczuj, jak wyrastają , jak czujesz się błogo i jesteś przepełniony światłem miłości .Jak ono się rozlewa po całym twoim ciele . Możesz czuć lekkie mrowienie , ciepło wszystkie odczucia towarzyszące są indywidualne.
  3. Pozwól, aby skrzydła całkowicie się rozłożyły . Nawet jeśli już dostrzegasz obecność skrzydeł, ciało jeszcze nie przyzwyczaiło się do tego uczucia. Dlatego daj swobie trochę czasu. W momencie gdy poczujesz zmianę w swoim polu energetycznym wraz ze wzrostem częstotliwości twoich wibracji możesz przejść do następnego etapu .
  4. Sprawdź, czy możesz poruszać skrzydłami. Spróbuj się nimi owinąć, na przykład .
  5. Proś o pobłogosławienie twoich skrzydeł .
  6. Otocz się nimi i podziękuj za wszystko

0 komentarzy