Anielskie Reiki cudowna moc i wielki dar przyjaźni

utworzone przez | lip 28, 2021 | Anioły

Anioły istoty świetle świata anielskiego są niewyczerpanym źródłem energii miłości, harmonii i mądrości Bożej. Pochodzą od pierwszego dnia istnienia wszechświata, dlatego odległość i czas nie są przeszkodą w skontaktowaniu się z nimi. Zwykle przebywają w kilku miejscach jednocześnie, zmieniają swoją fizyczną lub energetyczną formę, aby pomóc ludziom. Wokół nas wszystkich są miliony aniołów . Anielskie Reiki otwiera komunikację z tymi istotami światła. Wnoszą miłość i harmonię w nasze codzienne życie. Komunikują się i odpowiadają na Twoje pytania za pomocą obrazów, intuicji lub snów.

Na pewno w jakiś sposób doświadczyłeś lub zinterpretowałeś jedną z ich wiadomości. Wszystkim bez wyjątku i bez względu na rasę, sytuację ekonomiczną czy religię, w momencie narodzin zostaje przydzielony anioł stróż, który towarzyszy nam i prowadzi nas podczas naszej podróży w obecnym życiu. Musimy tylko otworzyć nasze serca, aby skontaktować się z aniołami, ponieważ przez cały czas wysyłają nam wiadomości. Wszyscy ludzie mają zdolność komunikowania się, aniołowie są po to aby pomóc nam znaleźć jasność i spokój. Praktykując Anielskie Reiki w łatwy sposób można nawiązać kontakt każda rozmowa a Aniołami będzie czymś wspaniały to prawdziwa przyjaźń tu nie ma dwulicowości tu jest ogrom czystej miłości i szczerości .

Osoby , które już praktykują Anielskie Reiki wiedzą jak wspaniałą drogą kroczą ile miłości i wsparcia otrzymały , a w zamian tylko swoją bezgraniczną miłość Aniołą dali . Aniołowie nie są rozczeniowi , nie obrażają się są zawsze obok bez względu na wszystko .

Dam Wam mój dektet byście mogli poczuć ich obecność pamiętajcie zawsze przed kontaktem z nimi uziemiajcie się by z czystą energią być obok .

Cudowne Niebiańskie Anioły, istoty światła, Ja ….. proszę, abyście towarzyszyły i oświecały mnie na drodze do całkowitego uzdrowienia zgodnie z Bożą wolą i miłością najwyższą . Proszę o Wasze uzdrawiające światło, całkowitą miłość i ciągłą obecność w moim życiu w każdym czasie i na całej ścieżce mego życia. Amen.

0 komentarzy