Anielska droga miłość bez granic – siedem promieni światła .

utworzone przez | wrz 29, 2020 | Anioły

Zacznę może od tego ,że każdy z siedmiu promieni światła stanowi lekcję, którą nasza dusza musi przejść podczas życia na Ziemi.

Jakby nie patrząc nauki o 7 promieniach w różnych przekazach mogą się różnić i nie powinno się tego negować .Każdy z nas przeszedł inną szkołę miał innych Mistrzów .

Praca z każdym z Siedmiu Promieni jest ścieżką tu i teraz, prowadzącą do przywrócenia równowagi na ziemi i w całym życiu dzięki mocy świadomości.

Siedem Promieni to siły energii emanujące bezpośrednio z Czystego Światła Miłości.

Może zacznę od początku idea anielskich promieni światła sięga daleko w przeszłość związana jest z praktykami duchowymi nie koniecznie związanymi z jedną doktryną religijną.

Jest to 7 głównych rodzajów energii, które łączą się, tworząc całą energię postrzeganą jako jedną z wielu we Wszechświecie ,zarówno fizyczną jak i nie fizyczną . Wielu postrzega każdy promień światła jako lekcję, a ucząc się, ćwicząc i doskonaląc umiejętności , można osiągnąć oświecenie dzięki energiom wszechświata.

Same promienie mają głębsze poziomy znaczenia ,natomiast skupiając się na każdym promieniu, jego właściwościach i odpowiednich aniołach możemy poznać energię uzdrawiania.

Uzdrawianie może dać możliwość przewodnictwa na drodze do jedności. 

Archaniołowie są „pomostami ,,

Pomostost, tworzy połączenie w dwóch kierunkach. Służy nie tylko człowiekowi, ale całemu stworzeniu poprzez przekształcanie najwyższych impulsów miłości.

Pierwszy Archanioł Michał

Postrzegany jest jako wola i siła. Jest Archaniołem, Błękitnego Promienienia, czyli promienia ochrony ,odwagi,mocy oraz wolności .

Wezwij go, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy gdy cierpisz i jest Tobie źle .Przywołanie Archanioła Michała z głębi Twojego serca przyniesie natychmiastową pomoc.

Drugi Archanioł Jophiel

Jego promień to żółty mądrości, pokazuje oświecenie i kreatywność . To jest promień mądrości. 

Wezwij go, jeśli potrzebujesz pomocy w zdaniu egzaminu, w pracy lub w rozwiązaniu konfliktu.

Trzeci Archanioł Chamuel

 Jego różowy promień emanuje miłością . 

Możesz go wezwać, aby pomógł zaprowadzić cię do twojej bratniej duszy. Poproś go również, aby ułatwił relacje osobiste, abyś cieszyć się spokojem i harmonią w każdej dziedzinie życia. 

Czwarty Archanioł Gabryiel

Emanuje pięknym białym promieniem.

Pomaga zrównoważyć życie i oczyścić karmę.  Można go wezwać w chwilach rozpaczy, bo pomógł znaleźć nadzieję.

Piąty Archanioł Rafał

 Promień jego lśni piękną  zielenią.

To duchowe światło prawdy, uzdrowienia i nauki.

Leczy nasze ciało, umysł i ducha .Można go wezwać by uleczyć chorobę.

Szósty Archanioł Uriel

Pokazuje się w dwóch kolorach promienia żółtym i fioletowym.

Jest posłańcem pokoju i zbawienia.

Jeśli pragnie się zgody i spokojnego życia watro go poprosić o pomoc.

Siódmy Archanioł  Zadkiel 

Przepiękny fioletowy promień.

Niesie światło wolności, przebaczenia, sprawiedliwości i przemiany. Uwalnia duszę, oczyszcza karmę ,napełnia czystą energią miłości.

Fioletowy promień jest dla każdego i daje możliwość rozwiązywania i pokonywania problemów. Działa również na karmę i bezwarunkową miłość.

Oddziałuje również na uzdrawianie czakr, aurę, blokady duszy.

Jeśli pozwolimy aniołom wkroczyć w nasze życie, zaczniemy doświadczać prawdziwej miłości, radości i mądrości, które są częścią darów Wszechświata.

Niebiańskie światło aniołów niesie miłość, doskonałość, zdrowie, dostatek i piękno. Dzięki niemu możemy dostroić się do wyższych wibracji.

Bez względu na to, ile mamy lat, nigdy nie jest za późno, aby zacząć zmieniać swoje życie .

Przy pomocy anielskich energii, medytacji lub afirmacji spróbuj znaleźć sposób na stworzenie równowagi , harmonii w swoim życiu i ciele. Wyobraź sobie, że rozpuszczasz wszystkie negatywności i toksyny w anielskim promiennym świetle.

Następnie napełniasz to wszystko czystą miłością .

Pamiętajcie proszenie o pomoc anielskiej istoty w jakikolwiek sposób jest jedną z najsilniejszych duchowych praktyk w historii.

0 komentarzy