Stosowane przeze mnie metody nie zastępują opieki medycznej ani psychoterapeutycznej, dlatego nie polecam w żadnym wypadku zaprzestania leczenia przez lekarza, psychiatrę lub psychoterapeutę.

utworzone przez | paź 7, 2022 | QST

Metoda QST jest głównie oparta na uzdrawianiu w polu kwantowym .

Patrząc na fizykę kwantową możemy dojść do stwierdzenia, iż ​​wszystko jest energią. Kwanty to nic innego jak najmniejsze składniki tej energii.

Biorąc pod uwagę ,że uzdrawianie kwantowe to interakcja wewnętrznej jaźni z podstawowym poziomem rzeczywistości.

Uzdrowienie metodą QST odbywa się naturalnie i harmonijnie.

Wynika to z świadomego połączenia świadomości z wymiarem kwantowym.

Wymiar kwantowy możemy definiować na wiele sposobów: matryca, wszechświat, energia punktu zerowego, duch świata czy Bóg.

Siła uzdrawiania tkwi w każdym z nas, każdy może się tego nauczyć.

Użycie dotyku kwantowego QST w leczeniu polega na połączeniu technik oddychania z technikami świadomości ciała oraz myślokształtem , kryształem quantum i diamentem .

Podstawowym założeniem QST jest uniwersalna wibracja miłości i odpowiednia praca z myślokształtem .

Myślokształt komunikuje się i współdziała ze wszystkimi poziomami esencji w ten sposób pokazuje prawdziwą naturę człowieka. To jest podstawa uzdrowienia i cała esencja siły życiowej.

Co więcej, kiedy wchodzisz w świat kwantowy , stajesz się silniejszy praktykują QST, jesteś w stanie lepiej przewodzić energię, a tym samym wzmacniać swoją zdolność do uzdrawiania.

Warto pamiętać, że energia jest drugorzędna w stosunku do myśli.

W praktyce QST używa się intencji i różnych myślokształtów kwantowych , aby stworzyć pole o wysokiej energii, które następnie nakłada się na obszar dotknięty chorobą.

0 komentarzy