Rafał anioł uzdrawiania

utworzone przez | maj 6, 2021 | Anioły

Ze względu na swoją zdolność do przywracania poziomów fizycznych i duchowych, jest on jednym z najbardziej fascynujących boskich istot, jakie istnieją.
Archanioł Rafał jest uzdrowicielem wszystkich ludzi na Ziemi. Jest obrońcą podróżników i patronem wszystkich lekarzy, duchownych i uzdrowicieli.

W rzeczywistości Archanioł Rafał jest tym, ​​który kieruje każdą osobą, która służy pomaganiu innym. Zgodnie z boskimi prawami jest to najczystszy i najszlachetniejszy sposób okazania wdzięczności boskości.

Nauki Archanioła Rafaela mówią, że należy służyć każdemu, niezależnie od jego przeszłości, religii czy pochodzenia. Dlatego jest główną boską istotą. Jest wyznaczony do emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania zarówno praktykującego, jak i odbierającego.
Razem z Archaniołem Michałem i Gabrielem, Rafał jest uważany za jednego z najpotężniejszych istniejących Archaniołów.

Archanioł Rafał jest duchowym tak zwanym ambasadorem modlitwy, miłości i uzdrowienia na Ziemi.
Kochani Ma silne powiązanie ze wszystkimi technikami przywracania energii, rehabilitacji i powrotu do zdrowia, które są częścią praktyk duchowych na całym świecie.
Kolor reprezentujący Archanioła Rafał jest szmaragdowozielony.

Często jest przedstawiany jako ubrany w ten piękny kolor, w szacie lub lekkiej zbroi. Ma bardzo duże, jasne złote skrzydła.

Rafael jest znany jako uzdrowiciel Ziemi. Dlatego jest postrzegany jako niosący promienie czystego światła na naszą planetę, szczególnie w trudnych czasach.
Innym przedstawieniem jest sytuacja, w której trzyma duże berło podobne do hermetycznego symbolu, kaduceusza . To reprezentuje uzdrowienie i mądrość. W drugiej ręce trzyma butelkę, która przedstawia święconą wodę życia.
Z tradycji hebrajskiej i jako ogólne tłumaczenie imię Rafała oznacza „Bóg uzdrowił” lub „Bóg uzdrawia”
Archanioł Rafał jest powszechnie znany z pomagania ludziom, którzy potrzebują uzdrowienia. Z naszą wolą i za naszą zgodą może połączyć wszystkie nauki medyczne i praktyki duchowe, aby pomóc ludzkości. Nie tylko zaoferuje wskazówki, ale także zapewni niezbędne energie, aby ulepszyć te działania.
Jego wpływ obejmuje wszystkie poziomy, od fizycznego , psychicznego po emocjonalny i duchowy.
Jak wiecie Rafael jest także obrońcą podróżników, dba o bezpieczną podróż .
Pomaga nam dostrzec źródło naszych problemów, Rafał może zapewnić wsparcie, którego potrzebujemy, aby pokonać nałogi .
Mało kto wie ,że Rafał jest również znany jako obrońca związków i małżeństw. Wezwany interweniuje w optymalny sposób dla obojga partnerów, uzdrawiając ich serca i wprowadzając harmonię.
Kochani jak wiecie Archanioła Rafała nie ma w Biblii. Jest jednak objęty kanonem katolickim i prawosławnym.

Łącząc się z Archaniołem Rafaelem, łączysz się z jego energią.

Ponieważ żyjemy na planie fizycznym, często nie jesteśmy w stanie pojąć istnienia tak potężnej boskiej istoty. Dlatego, kiedy go wezwiesz, połączy się z tobą jego miłość bezgraniczna.

Kochani możecie użyć tej afirmacji , aby go poprosić o zmiany w życiu .

„Drogi Archaniele Rafale, proszę, wyjdź na przeciw mnie i prowadź mnie tak, jak uważasz za stosowne opisz sytuację.

Rzuć światło i uzdrowienie w tej sprawie. Bądź przy mnie, ofiaruj mi zdrowie, mądrość i siłę ”.

Reszta zależy od Was samych .

0 komentarzy