Pole serca

utworzone przez | sty 13, 2021 | Rozwój Duchowy

Najważniejszym organem w naszym ciele jest serce.

Najważniejsza część dla ewolucji naszej Świadomości.

Kochani nasze serce ma swój „mózg” oraz swoje sumienie. Jakkolwiek by to brzmiało.

Nasze serce jest czymś więcej niż zwykłą pompą.

To złożony system z własną funkcją i własnym „mózgiem”. „Neurokardiologia” przedstawia, że serce jest narządem zmysłów i wyrafinowanym ośrodkiem odbioru, przetwarzania informacji. 

Układ nerwowy w sercu pozwala uczyć się, zapamiętywać i podejmować decyzje funkcjonalne niezależnie od kory mózgowej. 

Sygnały, które serce nieustannie wysyła do mózgu, wpływają na funkcje wyższych ośrodków mózgu zaangażowanych w percepcję, poznanie i przetwarzanie emocjonalne.

Oprócz rozległej sieci komunikacji neuronowej, która łączy serce, mózg i ciało, przekazuje ono również informacje do mózgu i całego ciała poprzez interakcje z polami elektromagnetycznymi. 

Gdyż ono wytwarza najsilniejsze i największe pole w organizmie poprzez rytm bio-magnetyczny.

Serce generuje ciągłą serię impulsów elektromagnetycznych, w których odstęp czasu między każdym uderzeniem zmienia się w dynamiczny i złożony sposób.

Pole serca działa jak fala nośna informacji, która zapewnia globalny sygnał synchronizacji dla całego ciała. 

Fale te pomagają zakodować, zarejestrować charakterystykę i dynamiczną aktywność tych struktur we wzorcach fal energii, które są rozprowadzane po całym ciele. 

W ten sposób zakodowana informacja działa poprzez kształtowanie aktywności wszystkich funkcji organizmu, koordynację i synchronizację procesów zachodzących w ciele jako całości. 

0 komentarzy