Pakty, które zawarliśmy przed inkarnacją.

utworzone przez | mar 11, 2021 | Dusza

Pakty, które zawarliśmy przed inkarnacją.

Tuż przed przybyciem na ziemię nasza dusz zadaje nam tylko jedno proste pytanie.

Czego chcesz nauczyć się w nowym życiu ? Odpowiadając na to pytanie, tworzymy nowy kontrakt/ pakt z naszą duszą .

Nasza dusza już wcześniej przeszła przez ten proces i wie, że jeśli chcemy nauczyć się czegoś będzie to dla nas kolejna cięzka próba.
Jeśli miłość jest tym, czego chcemy się nauczyć, wszechświat zasypie nas nienawiścią. Jeśli wybierzemy wiarę w siebie, na drodze będziemy spotykac osoby , które będa chciały nas zdeptać ..ect.
Bez względu na to, jakiej lekcji zdecydujemy się przerobić w tym życiu, zawsze będzie to odwrotność . To właśnie na tej zasadzie opierają się wszystkie kontrakty duszy, ponieważ tylko będąc ,,uciskani,, nie mamy innego wyboru, jak tylko nauczyć się stawać w obronie samych siebie. Rozwój osobisty jest prawie zawsze bolesnym procesem, który wymaga od nas wytrwałości .Jednak wszechświat nigdy nie wyśle ​​nam niczego, na co nie jesteśmy gotowi lub nie możemy tego udzwignąć.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania zataczając pełne koło jest to, że osoby , które pojawiają się na naszej drodze przychodzą, po to abyśmy mogli przerobić swoje lekcje . To dusze, które za naszą wcześniejszą zgodą nas ranią, zdradzają ,albo na odwrót dają miłość , poczucie bezpieczeństwa , szczęście , przyjaźn wszystko z myślą byśmy nasze lekcje przerobili i wznieśli się na wyższe wibracje.
Natomiast warto pamiętać ,że wszystko idzie w dwie strony my też przyczyniamy się do lekcji innych osób.
Jeśli ktoś nas celowo rani czy taka osoba raniąca wyniesie swoją lekcję …Jeśli osoba wnosi radość do naszego życia , tym samym przy nas wzrasta duchowo, wszystko się zawsze łączy w całość. Tylko od nas samych zależy jak przerobimy nasze lekcje nikt za nas ich nie odrobi .Miłość zawsze będzie miłością , a nienawiść ma szansę zmienić się w dobroć .

Zachęcam również do czytania artykułów na fanpage Naturalne Metody Leczenia poprzez świadomy rozwój duchowy .

0 komentarzy