Kochani chcę się podzielić z Wami moją medytacją z Aniołami

utworzone przez | wrz 29, 2020 | Anioły

Wiadomo zaczynamy od oczyszczenia przestrzeni i siebie .

Zamknijcie oczy i z każdym oddechem pozbądźcie się napięcia w swoim ciele. 

Opróżnijcie swój umysł i pozwólcie sobie być zwykłymi obserwatorami swojego ciała . Jesteście otoczeni błyszczącym fioletowym światłem, które wdychacie i pozwalacie mu przenikać zarówno ciało fizyczne, jak i wszystkie ciała subtelne czyli eteryczne, emocjonalne, mentalne i karmiczne. 

W końcu sami staniecie się źródłem fioletowego blasku, który przyciągnie do Was archanioła , gdyż jest to rodzaj zaproszenia i chęci spotkania się z nim. 

Po chwili zauważycie jego obecność.  Jeśli poczujecie, ucisk lub dyskomfort, zniknie on po chwili. Archanioł może podejść do Was od tyłu i wtedy poczujecie jak otula każdą cześć Waszego ciała swoimi fioletowymi ,,skrzydłami,,. 

W tym momencie Wasza energia zacznie rosnąć, jakby ktoś połączył Was z jej cudownym źródłem i uwierzcie mi tak naprawdę się dzieje. 

Archanioł otworzy Wasze zmysły na percepcję wibracji . Najpierw możecie zobaczyć swoją wewnętrzną wizję jako wir powietrzny, w którym oprócz czucia pięknej błogiej energii krążą obok Anielskie istoty. Wtedy Wasze ciało napełnia się piękną energią ,Wasze wibracje zaczynają wzrastać ,stajecie się wolni i szczęśliwi tego uczucia nie da się opisać słowami.

Tak podróż na początek da Wam dużo uczucia miłości .Z upływem czasu kontakt z Aniołami /Archaniołami będzie silniejszy w miarę podnoszenia wibracji. Każdy kiedyś zaczynał …i w tym Ja .

Nabierając praktyki wejdziecie w kolejny etap …

Dalsza podróż wygląda następująco Archanioł daje,, wgląd ,,we wnętrze wulkanów, do źródeł gorącej wody, nad którymi kłębią się chmury pary, w centrum słońca, nie oślepiając .  Podaje mój przykład gdyż każdy odbywa inną podróż . Moje ,,dziewczyny z Angel Reiki unoszą się nad łąkami lub w pięknych wymiarach miłości . .

Wtedy czuję , jak każdy z ,,elementów wibracyjnych ,,przenika moje ciało Dzięki tym wibracją mam uczucie dostrojenia się do wyższych wibracji wszystkich elementów, a także do wibracji aniołów.

 W żyłach czuje się niespotykaną intensywnością.   

Wtedy nadchodzi moment by podziękować Aniołowi za tak piękną podróż i cudną energię .

Następnie prosze by dał mi dość odwagi i samowystarczalności potrzebnej do realizacji moich celów.

Na koniec zawszę palę kadzidełko lub świeczkę i dziękuję .

 

0 komentarzy