Kilka słów o czakroterapii

utworzone przez | paź 22, 2021 | Czakry

Kiedy pracujemy z czakrami, praktykujemy formę uzdrawiania energią, czyli „Medycynę Energetyczną”. Każda czakra jest odpowiedzialna za różne aspekty naszego zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego; jak również nasz styl życia i relacje z innymi. Pracując z czakrami, wchodzimy w holistyczny model dobrego samopoczucia, który przynosi korzyści w każdym aspekcie naszego życia.

Warto podkreślić ,że nasze ciała energetyczne i fizyczne są ze sobą połączone, a stan jednego wpływa na stan drugiego.

Czakroterapia to subtelny i delikatny sposób na powolne wprowadzenie ciała w stan równowagi poprzez nasze warstwy energetyczne. Z biegiem czasu nasze ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne zareaguje na tę zmianę wibracji co tym samym przełoży się na zmiany w naszym życiu i związkach .

Czakroterapia pomaga w ogólnym dobrym samopoczuciu. Bardzo ważne nie może być stosowana jako zamiennik leczenia, zwłaszcza w przypadku dolegliwości fizycznych lub psychicznych.

Przy odpowiednim używaniu techniki uzdrawiania energią, może być zbawiennym dodatkiem do wszystkich form leczenia .

Na przykład czakroterapia może być szczególnie pomocna dla osób, które przeszły operację, ponieważ praca z czakrami może pomóc przywrócić równowagę ciała energetycznego po zabiegu.

Ponadto uzdrawianie energią jest zazwyczaj bardzo relaksujące, wyniki leczenia mogą się poprawić, choćby dlatego, że redukcja stresu sprzyja gojeniu i zwiększa odporność.

0 komentarzy