Każda część twojego ciała ma swoją własną świadomość

utworzone przez | mar 18, 2021 | Bez kategorii, Rozwój Duchowy

Wszystko we wszechświecie składa się z informacji i energii. Cały wszechświat jest zasadniczo przepływem energii i informacji. Kiedy wyrażam to językiem nauki, to na poziomie pola kwantowego, czyli czystej świadomości, nie ma nic oprócz energii i informacji.Kiedy wyrażam to językiem naszej Boskiej Świadomości, nie ma nic poza miłością. Na to pole kwantowe bezpośrednio wpływa nasza świadomość i intencja. To, co czyni człowieka uprzywilejowanym z natury, to nasz układ nerwowy. medytacja czakrNasz układ nerwowy ma zdolność i zdolność bycia świadomym energii i zawartości informacji lokalnego pola, z którego powstaje nasze ciało. Doświadczamy tego pola poprzez myśli, uczucia, emocje, wspomnienia lub przekonania. Poprzez ciało fizyczne obiektywnie doświadczamy tego pola jako świata materialnego.Nasze ciało nie jest oddzielone od świadomości wszechświata. Więc wszechświat i jego pole kwantowe jest naszym polem. Nasz układ nerwowy jest w stanie być świadomy informacji z pola kwantowego, a więc człowiek jest w stanie elastycznie świadomie zmieniać zawartość informacji, która jest źródłem naszego ciała fizycznego. Przetłumaczone na prosty język, na czymkolwiek skupisz swoją uwagę, nabierze w Twoim życiu znaczenia i siły. Rzeczy, od których się odwracasz, osłabną i znikną z twojego życia. Twoim zamiarem jest ciągłe uruchamianie procesów transformacji energii i informacji. Kiedy kierujesz się energią z pola serca , automatycznie pobierasz programy myślowe wyrażające twoją najwyższą wizję z kwantowego pola wszechświata.

Mam dla Was kilka wskazówek

Spójrz na siebie jako na zdrową osobę pełną witalności i energii i tak będzie.

Wysyłaj swoją duszę na dziesięć minut każdego dnia na wymarzone wakacje i patrz na siebie jako na zdrową i szczęśliwą osobę o nieograniczonych możliwościach i zdolnościach.

Naucz się sztuki unikania wszystkiego, co negatywne.

Nawet nie myśl, że twoje problemy lub choroba znikają, ale spójrz bezpośrednio na pożądany rezultat, który chcesz osiągnąć.

Pamiętaj, że jesteś tym, za kogo naprawdę wierzysz.

Jesteś piękną duchową istotą, która świadomie tworzy swoją fizyczną rzeczywistość i zdrowie.

Bądź wdzięczny i odpowiedzialny za swoje wolne dzieło i za wszystko, co zostało Ci powierzone.

Idź dalej z radością i entuzjazmem.

Obserwuj, ucz się, żyj i twórz z miłością.

Patrząc na dzisiejszy świat, musimy stwierdzić, że ludzkość jest w rozpaczliwym stanie.

Społeczeństwo, przyroda, zdrowie i prawdziwe wartości wiją się w bolesnych konwulsjach. Wiele demonów chciwości i egoizmu pożera nasze nadzieje, światło i miłość w każdym z nas. Zarówno ignoranci, jak i zacofani, do których nie dotarła świadomość…Ludzkość potrzebuje fizycznego i duchowego oczyszczenia, aby znów móc zobaczyć, co jest ważne dla zdrowego życia. Rozwinęliśmy lęk przed śmiercią, który wspieramy i kreujemy na wszystkie możliwe sposoby. Wpadliśmy w przemijalność trójwymiarowego świata, a nawet próbujemy,, zabić śmierć środkami chemicznymi i mechanicznymi,,. Cierpimy na wiele chorób, które chcemy wykorzenić, a które paradoksalnie są spowodowane smutkiem, bólem i cierpieniem, które sami stwarzamy.Konieczne jest całościowe oczyszczenie każdego z nas, które musi koniecznie mieć miejsce w osobistej historii każdego człowieka i na wszystkich poziomach życia.

Poszukajmy więc razem inspiracji i dotknijmy najważniejszych tematów naszego zdrowego bytu i życia.

Obraz naszego domu jest wierną kopią stanu naszego wnętrza, naszej duszy. Wymiar duchowy jest nierozerwalnie związany z pojęciem harmonii.

0 komentarzy