O Akademii

 Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróżnia. Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego.

UWAGA!

Medycyna holistyczna nie zastępuje medycyny konwencjonalnej!

Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. Do wyboru sesje:
•Quantum
•Usui Reki
•Kundalini Reiki 

Dla Twojego umysłu

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

Dla Twojego ciała

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

Dla Twojej duszy

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie, radość i czyniąc ten świat lepszym.

Nowości

Wyświetlanie 7–9 z 80 wyników

Blog

Skontaktuj się z nami

6 + 6 =

Lokalizacja

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

UK +44 (0) 79 3447 0589
POL
 +48 (0) 570 528 313

Pon. – Czw., 10:00-20:00 – czasu UK
Pt., 10:00-16:00 – czasu UK

E-mail:
info@quantumacademyhealing.com

Zaobserwuj nas